Oto jak cytryna i soda oczyszczona może uratować Twoje życie!

Popularne

Naukowcy odkryli, że kombinacja soku z cytryny i sody oczyszczającej jest skuteczna w leczeniu kilku postaci raka nawet bardziej niż konwencjonalna chemioterapia.

W ostatnich badaniach stwierdzono, że kombinacja ta może całkowicie zabić komórki rakowe 10 000 razy skuteczniej niż chemioterapia. Powstaje pytanie, dlaczego ta wiedza nie jest szeroko stosowana jako ogólnodostępne lekarstwo na raka?

Prostą odpowiedzią na to pytanie jest to, że duże firmy farmaceutyczne tracą ogromną ilość pieniędzy, jeśli istnieje alternatywa dla leczenia raka innego niż chemioterapia.

Dlaczego ta mieszanka  jest tak skuteczna?

Cytryny to owoce cytrusowe o doskonałych właściwościach anty-rakotwórczych i wiadomo, że mają silne działanie w zwalczaniu kilku form guzów i torbieli.

Skóra cytrynowa ma szczególne znaczenie, ponieważ zawiera związek znany jako d-limonen, który jest powszechnie uznawany jako skuteczny środek zwalczający komórki nowotworowe, wynika to z badań przeprowadzonych na zwierzętach.

W połączeniu sody z cytrynami zwiększa się alkaliczność organizmu, a ten poziom pH utrudnia rozwój komórek rakowych, gdy lepiej one się czują w kwaśnym środowisku.

Zdaniem naukowców tygodniowe spożycie 150 g cytryn pomoże …

Zmniejsz ryzyko raka okrężnicy nawet o 18%.

Obniżyć ryzyko raka w jamie ustnej o ponad 53%.

Zmniejsz ryzyko raka żołądka o ponad 31%.

Obniżyć ryzyko raka gardła nawet o 58%.

Jak wykorzystać cytryny i sodę:

Połącz 2 łyżeczki soku z cytryny z pół łyżeczki sody i spożywaj mieszaninę regularnie.

Zdrowy styl życia także jest ważny w walce z rakiem, unikaj rafinowanych produktów spożywczych i zadbaj o dietę składająca się z owoców i warzyw.

Należy również unikać nadmiernego picia napojów alkoholowych, ponieważ wpływają one na pH naszego organizmu i przyczyniają się do powstawania kwaśnego środowiska.

Najnowsze

Podobne artykuły