Orzech włoski sprzymierzeniec kobiet: pomoże przy anemii, bólach głowy i przewlekłym kaszlu!

Popularne

Mieszanka orzechów i miodu to potężny naturalny środek w walce z wieloma dolegliwościami. W końcu to połączenie stanowi podstawę wielu leków i suplementów diety, które kupujemy w aptece, czy też w sklepach z suplementami.

 Pokażemy Ci, jak szybko i łatwo możesz zrobić naturalne i naprawdę skuteczne suplementy zdrowotne w domu i według tradycyjnych receptur.

Orzechy są źródłem białka, minerałów, pierwiastków śladowych i składników odżywczych, których siła jest zwielokrotniana w połączeniu z innymi naturalnymi produktami. Jednak uzdrawiająca moc orzechów jest również ukryta w odpowiednim dawkowaniu tego naturalnego cudu. Pamiętaj, że nawet z tym cudem uzdrawiającym nie należy przesadzać.

Naturalny środek na anemię

Wymieszaj 500 g miodu z 500 g zmielonych orzechów włoskich i sokiem z jednej cytryny . Dobrze wymieszaj i używaj 1 łyżki stołowej tej mieszanki 3 razy dziennie . Mieszanka pomaga przy problemach z anemią i chronicznym wyczerpaniem.

Regulacja ciśnienia krwi

Wymieszaj 200 g zmielonych orzechów włoskich z 200 ml miodu i używaj raz dziennie przez co najmniej 4-5 tygodni .

Na grypę, przeziębienie i przewlekły kaszel

Wymieszaj 1 łyżkę miodu z ½ łyżki drobno zmielonych orzechów i ¼ łyżki mielonego cynamonu. Używaj tej mieszanki przez co najmniej trzy dni w przypadku ostrych problemów. Spożywaj orzechy codziennie podczas przyjmowania antybiotyków. Działają jak naturalny probiotyk. W przypadku przewlekłego kaszlu stosuj mieszankę orzechów, miodu i cynamonu przez 14 dni.

Na bóle głowy i bezsenność

Wymieszaj łyżkę miodu z 3-4 orzechami włoskimi i użyj tej mieszanki, gdy tylko pojawi się ból glowy. Mieszanka ma korzystne działanie nawet przy problemach z bezsennością.

Herbata orzechowa przeciw anemii

20 świeżych liści orzecha włoskiego zalać 1 litrem wody, zagotować i gotować jeszcze przez 15 minut. Odcedź i wypij 1 filiżankę herbaty przed posiłkiem, dwa razy dziennie.

Najnowsze

Podobne artykuły