Strona głównaUrodaSpójrz, jak usunąć zmarszczki z twarzy zaledwie w tydzień

Spójrz, jak usunąć zmarszczki z twarzy zaledwie w tydzieńNie ma wątpliwości, że jednym z najbardziej pożądanych pragnień każdej kobiety jest zawsze mieć młodą i promienną skórę bez względu na wiek. Usuwanie zmarszczek z twarzy może czasami być trudnym zadaniem. 

Ekspozycja na słońce, upływ lat i stosowanie niezdrowych kosmetyków to tylko niektóre z czynników, które sprzyjają pojawieniu się zmarszczek na twarzy.

W tym artykule pokażemy Ci jak przygotować spektakularny naturalny krem, dzięki któremu można wyeliminować zmarszczki twarzy w bardzo prosty sposób i w ciągu zaledwie jednego tygodnia!

Chociaż prawdą jest, że dziś istnieje wiele kosmetyków z funkcją ochrony naszej skóry i stale regenerującymi komórki, aby uniknąć wczesnego starzenia się, jest również prawdą, że czasami te produkty są zbyt drogie lub również niebezpieczne ze względu na zastosowanie w nich związków chemicznych. Dlatego krem, który nauczymy Cię

przygotowywać, aby wyeliminować zmarszczki twarzy jest w 100% w oparciu o naturalne produkty, które w żaden sposób nie zaszkodzą skórze ani organizmowi.

Ponadto ten wspaniały krem nie dość, że usuwa zmarszczki z twarzy, będzie również złuszczał martwy naskórek.

Składniki:

  • 2 kapsułki witaminy E.
  • 1 łyżka mleka kokosowego
  • 1/4 szklanki oliwy z oliwek
  • 1 łyżeczka wosku pszczelego
  • 2-5 kropli olejku eterycznego z lawendy.

Przygotowanie:

  1. W małym naczyniu podgrzej oliwę z oliwek i olej kokosowy, na małym ogniu, mieszając od czasu do czasu.
  2. Po kilku minutach dodaj kapsułki z witaminą E.
  3. Na koniec dodaj olej z lawendy.

Umieść krem w uprzednio wybranym pojemniku i przechowuj krem ​​w temperaturze pokojowej.

Oprócz tego, aby wyeliminować zmarszczki na twarzy możesz również użyć tego wspaniałego kremu jako naturalnego środka nawilżającego.


Strona głównaUrodaSpójrz, jak usunąć zmarszczki z twarzy zaledwie w tydzień