BABCIA NAUCZYŁA MNIE TEGO SPOSOBU, ABY WYELIMINOWAĆ ŻYLAKI

Popularne

Żylaki to nieprzyjemne, rozszerzone żyły, które pojawiają się szczególnie często na naszych nogach. Są nie tylko nieestetyczne, ale są również oznaką złego krążenia krwi w naszym organizmie.

 

Chociaż może to dotknąć każdego, problem ten występuje najczęściej u kobiet. Na szczęście istnieją skuteczne środki, które mogą pomóc w wyeliminowaniu żylaków.

W tym artykule przedstawiamy niektóre z najbardziej skutecznych naturalnych środków na żylaki. Naturalne środki są łatwe do przygotowania i pomogą przywrócić prawidłowe krążenie. Należą do nich:

Żel z aloesu

Do tego zabiegu wystarczy mała ilość żelu z aloesu, a następnie podgrzej go nieco przed nałożeniem na dotknięty obszar. Możesz również użyć go jako kompresu na noc i usunąć następnego ranka.

Ocet jabłkowy, marchew i aloes

Używając blendera, zmiksuj te składniki, aż uzyskasz jednorodną mieszankę. Następnie nałóż mieszaninę na dotknięty obszar i pozostaw ją na około 30 minut. Na koniec zmyj dużą ilością zimnej wody.

Czosnek

Powinieneś regularnie dodawać czosnek do jedzenia. Możesz również wymieszać trochę zmiażdżonego czosnku z alkoholem, aby zrobić maść, której możesz użyć do masażu nóg, 4 razy w tygodniu.

Kąpiele w occie jabłkowym i soli morskiej

Wystarczy zanurzyć nogi w mieszance octu jabłkowego i soli morskiej na około 20 minut. Pamiętaj, aby je masować podczas kąpieli.

Miłorząb dwuklapowy

Ginkgo Biloba ma flawonoidy, które stymulują i usprawniają funkcjonowanie układu krążenia. Dzięki temu jest doskonałym środkiem do usuwania żylaków. Rozważ spożywanie kapsułki lub tabletki każdego dnia.

DODATKOWE WSKAZÓWKI:

  • Podnoś nogi każdego dnia przez co najmniej 10 minut, aby zachęcić do powrotu krwi do serca i promować rozluźnienie żył.
  • Jeździć rowerem lub spacerować, aby aktywować krążenie krwi.
  • Unikaj długiego siedzenia lub stania
  • Skoncentruj się na prowadzeniu aktywnego życia i unikaniu spożywania alkoholu, kawy i papierosów.

Najnowsze

Podobne artykuły