Strona głównaQuizyZdrowieOczyść nerki w sposób naturalny i skuteczny. Kliknij i zobacz.

Oczyść nerki w sposób naturalny i skuteczny. Kliknij i zobacz.
Ze wszystkich aromatycznych ziół , natka pietruszki jest najbardziej popularna i praktycznie znajduje się w każdej kuchni.

Pietruszka nie potrzebuje dużo troski i łatwo się ją uprawia, więc dobrze jest mieć ją w ogrodzie, a nawet w doniczce, aby zawsze była w zasięgu ręki.

To zioło szczególnie jest korzystne dla osób, które mają problemy z nerkami, ponieważ ważne jest oczyszczanie ich, gdyż są odpowiedzialne za filtrowanie płynów i czyszczenie krwi.

Składniki:– garść natki pietruszki

– 2,5 l wody

Przygotowanie:

Umyj pietruszkę i pokrój na małe kawałki, zagotuj wodę i wrzuć do niej natkę pietruszki. Gotuj przez 10 minut, a następnie odcedź i przechowuj w butelce w lodówce.

Stosowanie:

Pij szklankę rano na pusty żołądek przez 10 dni, aby oczyścić nerki. Pamiętaj, że pietruszka ma efekt moczopędny, więc najprawdopodobniej będziesz częściej oddawać mocz w ciągu dnia. Ważne jest, aby dodatkowo pić około 2 l wody w ciągu dnia.

Ważne: herbata z pietruszki nie jest zalecana dla kobiet w ciąży.POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.