Herbata z cynamonu i liści laurowych pomoże Ci schudnąć w 7 dni

Popularne

Jeśli chcesz schudnąć, cynamon i liście laurowe są doskonałym wyborem. Połączenie tych dwóch składników jest bardzo korzystne, ponieważ ułatwia trawienie i przyspiesza metabolizm.

Poprzez przyspieszenie metabolizmu nasz organizm potrzebuje więcej tłuszczów do przeprowadzenia tego procesu, więc będzie uciekać się on do podjęcia tłuszczu odłożonego w trudnych obszarach ciała (takich jak talia, pośladki i brzuch).

Herbat z cynamonem i liści laurowych na odchudzania

Za pomocą tej herbaty można schudnąć i dodatkowo zmniejszyć obwód w talii do 8 centymetrów w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Jest bardzo łatwa w przygotowaniu.

Składniki:

  • 1 kawałek cynamonu
  • Litr wody
  • 5  liści laurowych

Sposób przygotowania:

Wlej wodę do garnka i dodaj cynamon i liście laurowe. Kiedy dojdzie do wrzenia zdejmij herbatę z ognia. Odstaw na 5 minut, następnie odcedź i wypij od razu, ponieważ w ten sposób skorzystasz z wszystkich korzyści płynących ze składników.

Spożywaj herbatę na czczo, potem drugą po obiedzie i trzecią przed pójściem spać. Jeśli zastosujesz się do instrukcji zauważysz pierwsze wynik w ciągu tygodnia

Uwaga: Należy pamiętać, aby dołączyć do tego typu leczenia zdrową dietą, trochę aktywności fizycznej i przyjmować duże ilości wody, aby zobaczyć szybciej pozytywne wyniki.

Najnowsze

Podobne artykuły