10 inspirujących historii osób, które schudły. Zobacz jak to zrobiły!

Popularne

Bez względu na to, gdzie jesteś nie ma lepszej inspiracji w procesie odchudzania niż historie ludzi, którzy schudli.

Ludzie chcą schudnąć z wielu różnych powodów. Niektórzy chcą poczuć się lepiej ze swoim wyglądem i wzmocnić swoją samoocenę, podczas gdy inni starają się przestać używać jedzenia jako mechanizmu radzenia sobie w zmaganiach emocjonalnych.

Bez względu na powody, dla których chcesz zrzucić kilka kilogramów te inspirujące historie sukcesu odchudzania dowodzą, że nigdy nie jest za późno, aby odwrócić wszystko i uzyskać nowe życie.

Następujące osoby, o których tutaj przeczytasz walczyły i przezwyciężyły trudne wyzwania, takie jak depresja, lęk i poczucie własnej wartości, aby osiągnąć swoje cele w odchudzaniu.

I wiesz co to oznacza? Ty też możesz to zrobić!

Oto 10 najbardziej inspirujących historii odchudzania z 2020 roku.

Katarzyna S.

katarzyna s

„Straciłam 40 kilogramów i 18% tkanki tłuszczowej ”

Mój prywatny dietetyk opracował program żywieniowy oparty na moim celu, który uświadomił mi potrzeby mojego ciała.

Stało się dla mnie tak proste, że lubię trenować i ćwiczyć samodzielnie. Przesyłał mi program ćwiczeń co tydzień. Uwielbiam to jak wyglądam, gdy patrzę na swoje ciało w lustrze.

Każda faza treningu była trudna, ale przyjemna, a jej ostatecznym celem jest utrata masy ciała. Czuję więcej siły i energii.

Oczywiste jest jak to zmieniło sposób w jaki postrzegają mnie teraz ludzie wokół mnie. Plan diety i ćwiczeń dał mi pewność, że mogę przezwyciężyć wszystko w życiu.

Barbara S.

„Straciłam 35 kilogramów i 21,2% tkanki tłuszczowej ”
Walczyłam ze sobą przez całe życie. W najcięższym momencie ważyłam 115 kilogramów.

Zawsze myślałam, że wiem jak schudnąć i ćwiczyć, ale nigdy nie wydawało mi się, że osiągam oczekiwane rezultaty.

Sześć miesięcy po rozpoczęciu program moje życie zmieniło się na zawsze! Straciłam 35 kilogramów i przeszłam z rozmiaru XL do rozmiaru M!

KLIKNIJ I OTRZYMAJ DIETĘ ZA DARMO

Ryszard L.

„Straciłem 13,5 kilograma i 16% tkanki tłuszczowej ”
Dzięki tej diecie łatwiej było mi osiągnąć osobisty cel. Po sześciu tygodniach stosowania poczułem się 20 lat młodszy.

Dzięki specjalnie opracowanemu programowi odżywiania i dobrym informacjom na temat różnych suplementów udało mi się osiągnąć cel.

Nadal trenuję stosując ten program i cieszę się tym jak się czuję i wyglądam.

Szymon S.

„Straciłem 30 kilogramów i 11,5% tkanki tłuszczowej ”
Małgorzata, mój prywatny dietetyk wyciągnął mnie z rowu, po zakończeniu dwunastoletniego związku byłem w depresji.

W ciągu zaledwie trzech miesięcy dał mi wykształcenie i motywację, których potrzebowałem, aby odnieść sukces.

Zapisanie się do programu Małgorzaty było najlepszą decyzją jaką podjąłem od dłuższego czasu! Dziękuję Ci.

SPRAWDŹ DARMOWY PROGRAM MAŁGORZATY

Mateusz C.

„Straciłem 50 kilogramów i 23% tkanki tłuszczowej ”
Całe życie walczyłem ze swoją wagą. Zwróciłem się do wielu modnych diet, z których większość nie działała.

Po dziesięciu latach nadwagi i niezadowolenia z mojego wyglądu mój przyjaciel polecił mi stronę, gdzie ZA DARMO OTRZYMAŁEM PLAN DIETY.

On sam osiągnął wspaniałe wyniki dzięki współpracy z tym dietetykiem. Program ten jest prosty, łatwy do naśladowania i niezwykle skuteczny.

Moje życie zmieniło się na lepsze! Po raz pierwszy w życiu czuję, że mam kontrolę! Najlepsze jest to, że wraz ze zmianami stylu życia jestem pewny, że przez resztę życia będę wysportowany, zdrowy i przede wszystkim szczęśliwy!

Marta F.

„Straciłam 32 kilogramy i 21% tkanki tłuszczowej ”
Zwróciłam się z prośbą o pomoc do Małgorzaty w kształtowaniu mojej sylwetki. Zaprojektował spersonalizowane treningi, które sprawiły, że stałam się bardziej atrakcyjna.

Byłam otyła i nie byłam w stanie wykonywać najbardziej podstawowych zadań. Był cierpliwy, zachęcający i bardzo kompetentny.

Postępowałam i stawałam się silniejsza. Jest to inwestycja, która zwróciła się dziesięciokrotnie. Bardzo dziękuję Gosi za wszystko co zrobił, aby pomóc mi osiągnąć moje cele. We wrześniu będę startował w sprinterskim triathlonie.

ODBIERZ DARMOWY PLAN ĆWICZEŃ I DIETĘ

Nikola S.

„Straciłam 40 kg. i 16% tkanki tłuszczowej ”
Miałam 20 lat i ważyłam 120 kilogramów i wydawało się, że z każdym dniem jestem coraz większa. Wiedziałam, że muszę się zmienić, więc pewnego dnia postanowiłam poszukać odpowiedniej diety.

Skorzystałam z pomocy Gosi i jestem z nim od kilku lat z przerwami, a on pomógł mi zrzucić 40 kilogramów i 30 procent tkanki tłuszczowej, a co najważniejsze trwa to już 4 lata.

Uwielbiam to co czuję teraz, uwielbiam ćwiczyć i być aktywna i zyskałam tak wiele pewności siebie. Byłam gruba, a teraz wyglądam wspaniale, a to wszystko z powodu zaangażowania, którego nauczyła mnie Małgorzata.

Sylwia M.

„Straciłam 55 kilogramów i 21,8% tkanki tłuszczowej ”
Praca z Gosią wpłynęła na każdy aspekt mojego życia. Jestem zdrowsza, silniejsza i bardziej pewna siebie, ponieważ nauczył mnie umiejętności, których potrzebowałam, aby zmienić moje życie.

Lubię pracować z nim, ponieważ wydobywa ze mnie to co najlepsze. Kiedy po raz pierwszy zdecydowałam się schudnąć, miałam prawie 150 kilogramów i prawie 50% tkanki tłuszczowej (to dużo tłuszczu!).

Mam teraz zdrowszą wagę około 80 kilogramów z około 27% tkanki tłuszczowej. Myślę, że Małgorzata jest wspaniałym człowiekiem i dziwie się, że układa on dla każdego z osobna plan dietetyczny CAŁKOWICIE ZA DARMO.

DARMOWY PLAN DIETETYCZNY CZEKA NA CIEBIE

Magdalena E.

„Straciłam 15 kg. i 14% tkanki tłuszczowej ”
Moim celem było zacząć chudnąć i ujędrnić całe ciało. Osiągnęłam swój cel utraty 2 kilogramów tygodniowo przez pięć tygodni, postępując zgodnie z planem dietetycznym Gosi, który sam dla mnie zaprojektował.

Nauczyłam się ile kalorii należy spożywać i spalać. Czasami była to ciężka praca i narzekałam, ale było to dla mnie motywujące.

Entuzjazm Gosi i poczucie humoru sprawiły, że była to świetna zabawa. Zawsze otrzymywałam odpowiedzi na moje pytania. Bez wątpienia zrobiłabym to jeszcze raz! Teraz uważam się za bardziej wysportowaną osobę.

Szymon C.

„Zyskałem 7 kilogramów mięśni ”
Zanim zacząłem trenować, nie miałem żadnego doświadczenia na siłowni. Moim celem było zdobycie 7 kilogramów mięśni.

Małgorzata zaprojektowała spersonalizowany program ćwiczeń i żywienia, aby pomóc mi osiągnąć cel.

Wiedza i wskazówki, które zapewnia nie tylko zmieniają wygląd fizyczny osoby, ale także podnoszą jej poczucie własnej wartości.

Bez jego pomocy i poświęcenia nie osiągnąłbym swojego celu. Dziękuję Gosi za pomoc.

ODBIERZ DARMOWY PLAN DIETETYCZNY

Instrukcja: jak odebrać swój darmowy plan dietetyczny

Aby otrzymać specjalnie przygotowany dla nas plan dietetyczny wystarczy kilka prostych kroków, które zajmą mniej niż 5 minut. Odpowiedz na kilka pytań związanych z Twoim ciałem i aktywnością fizyczną, a następnie wpisz swoje imię oraz email.

Koszt takiej konsultacji i planu diety u innych dietetyków wynosi 1 500 zł!

TUTAJ OTRZYMUJESZ TO CAŁKOWICIE ZA DARMO!

Wykonaj 3 proste kroki:

  1. Klikasz w poniższy przycisk i przechodzisz na oficjalną stronę dietetyka
  2. Wypełniasz formularz, podając wymagane i prawdziwe dane
  3. Potwierdzasz chęć otrzymania planu dietetycznego klikając w link otrzymany w mailu

KLIKNIJ I ODBIERZ DARMOWY PLAN

Najnowsze

Podobne artykuły