Strona głównaMemy Wielki skandal! Chcieli zakłócić egzaminy, puszczali odgłosy świń i krów z...

[VIDEO] Wielki skandal! Chcieli zakłócić egzaminy, puszczali odgłosy świń i krów z megafonu!Obecnie w naszym kraju odbywają się egzaminy na koniec gimnazjum. W tym czasie dzieci powinny w spokoju je rozwiązywać, jednak nie wszyscy się z tym zgadzają.
pilne

W jednej z gorzowskich szkół lokalny oddział KOD miał inne podejście do tej całej sytuacji i postanowił zakłócić egzamin. W czasie trwania egzaminu postanowili przerwać ciszę i puszczali z megafonu odgłosy świń i krów.

Czy może być coś jeszcze bardziej gorszego od ich zachowania? Otóż widać, że TAK, chodzi o strajkujących nauczycieli, którzy zamiast w odpowiedni sposób zareagować i poprosić o ciszę to wyszli na zewnątrz, bili brawa i dziękowali zgromadzonym osobą!

Cała ta sytuacja była na tyle poważna, a hałas tak uciążliwy dla piszących egzamin, że interweniować musieli przebywający w szkole opiekunowie.

Jaki cel obrali sobie te osoby, aby zakłócać tak ważny i stresujący egzamin? Odpowiedź jest prosta, chcieli, aby usłyszała o nich cała POLSKA! Udało im się to, ale dlaczego dorosłe osoby postępują w taki sposób i to kosztem dzieci??


Strona głównaMemy Wielki skandal! Chcieli zakłócić egzaminy, puszczali odgłosy świń i krów z...