Strona głównaInformacjeZdjęcie rentgenowskie zszokowało lekarza. Uważaj czym bawią się Twoje dzieci!

Zdjęcie rentgenowskie zszokowało lekarza. Uważaj czym bawią się Twoje dzieci!Czasami nawet lekarze mogą popełnić błąd, który może kosztować czyjeś zdrowie, a w krytycznych przypadkach życie. To właśnie stało się z tym 3-letnim chłopcem. 

Skarżył się na ból brzucha przez dłuższy czas, a jego rodzice postanowili zabrać go do lekarza. Jednak jedyne, co zrobił lekarz to przepisanie mu leków w celu złagodzenia bólu.

W miarę upływu czasu chłopiec nie czuł się lepiej, a nawet był w coraz to gorszym stanie, więc rodzice udali się ponownie do lekarza z prośbą o dalsze badania.

Zabrali go do szpitala Metro w Faridabad w Indiach, gdzie lekarze wykonywali badania rentgenowskie. Wyniki były szokujące! Znaleźli baterię, 29 magnesów i monetę w jelicie chłopca.

Dr Brahn Datt Pathak powiedział, że chłopiec potrzebuje natychmiastowej operacji. Dziecko najwyraźniej połknęło te przedmioty podczas zabawy w domu. Operacja trwała 3 godziny, a wszystkie obiekty zostały pomyślnie usunięte z jelita chłopca.

Na szczęście chłopiec po operacji wrócił do zdrowia i jego zdrowiu nic już nie zagraża. Jest to jednak ostrzeżenie dla wszystkich rodziców, aby uważali na swoje dzieci i aby ich plac zabaw był bezpieczny w ich domach.


Strona głównaInformacjeZdjęcie rentgenowskie zszokowało lekarza. Uważaj czym bawią się Twoje dzieci!