Ponad 50 tysięcy chorych na raka wyleczono tym niesamowitym sokiem

Popularne

Głównym składnikiem tego niesamowitego soku są buraki, a co najważniejsze udowodniono, że mają silne właściwości przeciwnowotworowe. W połączeniu z kilkoma innymi składnikami, które są również niezwykle korzystne dla ogólnego stanu zdrowia, tworzy potężne lekarstwo, o którym mówi się, że niszczy komórki rakowe w bardzo krótkim czasie.

Wyjątkowa zawartość buraków, w tym żelazo, magnez, wapń, cynk, potas, fosfor i sód, pomaga w leczeniu wielu problemów zdrowotnych i chorób.

Pomaga obniżyć wysokie ciśnienie krwi, zwalczać choroby serca i postęp demencji oraz zapobiegać i leczyć raka.

Zawierają duże ilości betainy, która jest aminokwasem o silnych właściwościach przeciwnowotworowych. Udowodniono, że betaina może niszczyć złośliwe komórki w tkankach nowotworowych.

Wiele osób, które wypróbowały ten lek, twierdzi, że jest w stanie zaskakująco szybko zabić komórki rakowe. Mówią również, że sok pomógł im poprawić ogólny stan zdrowia i poziom energii.

Rzodkiewki są kolejnym składnikiem tego przepisu, które mają silne właściwości przeciwnowotworowe. Wynika to z tego, że ich zawartość obejmuje silne przeciwutleniacze i wysokie poziomy kwasu foliowego, witaminy C i antocyjanów – wszystkie związane z leczeniem różnych rodzajów raka, zwłaszcza raka nerek, jelita grubego, jamy ustnej i żołądka.

Co więcej, zawarte w nich istiocyjaniany mogą zmieniać szlaki komórek rakowych, powodując w ten sposób apoptozę lub śmierć komórek.

Oto jak przygotować ten całkowicie naturalny środek, który nie ma skutków ubocznych:

Wymagane składniki

55% Buraków
20% Marchewki
20% Korzenia selera

3% Ziemniaków
2% Rzodkiewek

Instrukcje

Przygotowanie tego lekarstwa jest szybkie i łatwe, a zajmie ci tylko kilka minut. Wszystko, co musisz zrobić to zmiksować składniki w blenderze. Otóż ​​to. Twój potężny sok jest teraz gotowy. Spożywaj go dwa razy dziennie i zawsze świeżo przygotowany.

Źródło: Organic Facts

Najnowsze

Podobne artykuły